Mrągowscy policjanci zwycięzcami sportowych zmagań

Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie wspólnie z Urzędem Miejskim w Mrągowie zorganizowała Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie. Pani Otolia Siemieniec Burmistrz Miasta Mrągowa objęła Turniej Patronatem Honorowym

Sportowe zmagania odbyły się w piątek 15 kwietnia br. w hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Kopernika w Mrągowie. Od godziny 9.00 drużyny reprezentujące Komendę Powiatową Policji w Gołdapi, Ełku, Kętrzynie i Mrągowie oraz reprezentanci WOSZK-u w Mrągowie i Powiatowej Straży Pożarnej walczyły o puchar Komendanta.

Drogą sportowej eliminacji, z gry odpadały kolejne drużyny. Mecz finałowy wyłonił zwycięzcę zawodów.

I miejsce wywalczyła mrągowska drużyna i to ona zdobyła Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie. II miejsce w zaciętej walce z wynikiem 2:1 zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Ełku. Z kolei III miejsce wywalczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. .

Nagrody zwycięzcom wręczał  mł. Insp. Andrzej Skol pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w  Mrągowie.

Wszystkim drużynom, biorącym udział w rozgrywkach, gratulujemy.