Aktualności

Zatrzymali poszukiwanego trzema listami gończymi za rozbój oraz kradzież z włamaniem

Mrągowscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie trzech listów gończych. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Mrągowie do odbycia w sumie 2 lat i 84 dni kary pozbawienia wolności za rozbój i kradzież z włamaniem.

Mrągowscy policjanci wydziału kryminalnego podczas realizowanych działań poszukiwawczych zatrzymali 24-latka. Dobra praca operacyjno-rozpoznawcza policjantów pozwoliła na ustalenie miejsca pobytu poszukiwanego trzema listami gończymi mężczyzny. Ukrywał się on w jednym z mieszkań na terenie miasta. Zdziwiony 24-latek na widok policjantów nie próbował uciekać, ale usiłował przekonać ich, że nazywa się zupełnie inaczej. Na nic to jednak się zdało. W konsekwencji 24-latek, który miał 1 promil alkoholu w organizmie trafił do policyjnego aresztu. A funkcjonariusze za pomocą policyjnych systemów na 100 procent potwierdzili jego prawdziwą tożsamość.

Mężczyzna poszukiwany były na podstawie trzech listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Olsztynie i w Mrągowie. 24-latek został skazany za dokonanie rozboju i kradzieży z włamaniem. W sumie młody mężczyzna przez najbliższe 2 lata i 84 dni nie opuści zakładu karnego.

dk/in