Wypadek na krajowej szesnastce - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie

Aktualności

Wypadek na krajowej szesnastce

Na trasie Mrągowo-Sorkwity doszło do wypadku. Kierowca jadący golfem uderzył w tył jadącego przed nim audi, następnie odbił się i uderzył w jadącą z naprzeciwka kię. Do szpitala ze złamaną nogą trafiła kierująca ostatnim autem. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15.00 na trasie Mrągowo – Sorkwity. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali policjanci i strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Wstępnie ustalili funkcjonariusze, że mężczyzna jadący osobowym volkswagenem golfem w kierunku Sorkwit nie dostosował prędkości do warunków ruchu w efekcie najechał na tył samochodu marki Audi A3, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącą z naprzeciwka Kią.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości wszystkich uczestników zdarzenia – wszyscy byli trzeźwi. Do szpitala w Mrągowie przewieziono osoby z golfa i kii. Kierowca golfa doznał ogólnych potłuczeń, natomiast kierująca kią doznała złamania nogi.

 

Na drodze, na której doszło do wypadku funkcjonariusze wprowadzili objazdy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.