Poszukujemy zaginionych - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie

Aktualności

Poszukujemy zaginionych

Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie poszukuje zaginionego Andrzeja Kurowskiego i Zygmunta Zerę. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Mrągowie lub telefoniczny pod numerem 47 73 282 00 lub 112.

44-letni Andrzej KUROWSKI pochodzi z Lubiewa w gminie Mikołajki. Zaginiony przebywał na terenie Włoch od 1997 r. Początkowo mieszkał w miejscowości Lago Patria. W 2004 r. przebywał w Neapolu, gdzie utrzymywał się z prac dorywczych i często zmieniał miejsce zamieszkania. W połowie września 2004 r. był po raz ostatni widziany przez brata na dworcu autobusowym w Neapolu. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną ani ze znajomymi.

Zaginiony ma ok. 180 cm wzrostu, waży ok. 70-80 kg, szczupłej budowy ciała, oczy koloru brązowego, twarz pociągłą, włosy ciemne.

 

 

 

 

 

 

 

69-letni Zygmunt ZERA pochodzi z miejscowości Nawiady w gminie Piecki. Zaginiony w lutym 2010 r. wyjechał do pracy do Niemiec do Frankfurtu nad Menem. Początkowo pracował dorywczo na budowach. Podczas rozmów telefonicznych zaginiony mówił, że mieszka na jakiś działkach lub w piwnicach. Ostatni kontakt telefoniczny z zaginionym był 20 czerwca 2013 r. Ostatni raz był widziany wiosną w 2013 r. przez znajomych Polaków w Niemczech we Frankfurcie w jakimś parku. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną ani ze znajomymi.

Zaginiony ma ok. 175 cm wzrostu, waży ok. 70 kg, szczupłej budowy ciała, oczy koloru piwnego, twarz pociągłą, włosy krótkie siwe. Znaki szczególne: dwie blizny na brzuchu po szwach, na prawej ręce ścięty kawałek palca małego.

 

 

 

 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące ich zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 73 282 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

  • Zera Zygmunt
  • Kurowski Andrzej