W jednym biegu dwukrotnie zameldował się na podium. Kolejny udany występ sierż. szt. Rafała Syczew

Na co dzień – mrągowski policjant, w czasie wolnym od służby – sportowiec. Trenuje nie tylko po to, aby utrzymać dobrą kondycję, tak potrzebną w pracy, ale przede wszystkim dla przyjemności, jaką niesie uprawianie sportu, który jest jego pasją.

W niedzielę (08.05.2022r.) w Jednaczewie koło Łomży w ramach cyklu „Grand Prix Aktywna Piątka Gminy Łomża” odbył się bieg im. Stacha Konwy na dystansie 10km. W biegu wystartował sierż. szt. Rafał Syczew z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, który dwukrotnie zameldował się na podium. Policjant z Mrągowa zajął II miejsce w kategorii wiekowej M30, natomiast w kategorii służb mundurowych reprezentant mrągowskiej komendy uplasował się na trzeciej pozycji. Warto dodać, że to kolejny udany występ Rafała w ostatnim czasie, który 21 kwietnia br. w biegu inauguracyjnym Kętrzyńskiej Ligii Biegowej na dystansie 1000m. wywalczył drugie miejsce. Swoją sportową pasją Rafał zaraża również innych, w tym swoich najbliższych, czyli córkę Hanię oraz syna Filipa, którzy odnoszą pierwsze sukcesy w zawodach sportowych. Jak wiadomo „apetyt rośnie w miarę jedzenia”, policjant ma już zaplanowane następne starty, w których chce bić kolejne rekordy i zdobywać medale.

Gratulujemy Naszemu koledze wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!