Osoby poszukiwane - Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie

Osoby poszukiwane

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanych proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu (89) 741 92 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112.

1.

USELIS Arkadiusz Piotr

s. Zygmunta

ur. 29.04.1967 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: Polska Wieś 9, 11-700 Mrągowo

 

 

2.

DRĘŻEK Roman Andrzej

s.  Stanisława

ur. 25.06.1957 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: Marcinkowo 127,  11-700  Mrągowo

 

 

3.

CIEŚLAK Janusz

s. Jana

ur. 20.05.1964 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: ul. Wolności 20B/5 11-700 Mrągowo

 

 

4.

JUREWICZ Dorota

c. Zygmunta

ur. 02.08.1961 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: ul. Roosevelta 35B 11-700 Mrągowo

 

 

 

5.

AWŁASEWICZ Artur

s. Zdzisława

ur. 09.10.1974 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: Szestno 39/15 11-700 Mrągowo

 

 

6.

JAKUBIAK Jarosław Robert

 s. Tadeusza

ur. 04.12.1967 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: ul. Bohaterów Warszawy 11B/1     11-700 Mrągowo

 

 

7.

CYBULSKI Tomasz Karol

s. Zdzisława

ur. 14.03.1978 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: ul. Krzywa 15 11-700 Mrągowo

 

 

8.

POLUSZYŃSKI Aleksander Juliusz

s. Ryszarda

ur. 30.06.1961 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: ul. Kajki 1/5 11-730 Mikołajki

 

 

9.

POLUSZYŃSKA Dorota Ewa

c. Mariana

 ur. 30.11.1961 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: ul. Kajki 1/5  11-730  Mikołajki

 

 

 

10.

KOWALIKOWSKI Rafał

s. Tadeusza

ur. 23.01.1982 r.

zam. Mrągowo, ul. Sienkiewicza 22/10

 

 

11.

GUGNACKI Andrzej Stefan

s. Stanisława

ur. 09.11.1961 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: ul. Złotych Kłosów 2/33    11-730  Mikołajki

 

 

 

12.

JAGIELSKI Tomasz

s. Czesława

ur. 27.02.1978 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: Nowe Sady 9/2  11-730  Mikołajki

 

 

 

13.

ALHUSEN Yaser

s. Alego (Ali)

ur. 01.04.1973 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: ul. Złotych Kłosów 8/14   11-730 Mikołajki

 

 

14.

GÓRZYŃSKI Sławomir

s. Stefana

ur. 02.12.1970 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: os. 35-Lecia PRL 11/20   11-710 Piecki

 

 

15.

GÓRZYŃSKA Sylwia Anna

c. Edwarda

ur. 18.08.1971 r.

ostatnie miejsce  zamieszkania: os. 35-Lecia PRL 11/20   11-710 Piecki

 

 

 

16.

KRUK Andrzej

s. Stanisława

ur. 01.10.1961 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: os. Brzozowe 3/11  11-700 Mrągowo

 

 

17.

SZYDŁOWSKI Zygmunt

s. Kazimierza

ur. 14.01.1950 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: os. Mazurskie 28/36    11-700 Mrągowo

 

 

18.

GLEBA Mariusz

s. Stefana

ur. 09.02.1981 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: Choszczewo 15    11-731 Sorkwity

 

 

19.

GNATKOWSKI Michał

s. Czesława

ur. 28.11.1990 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: ul. Złotych Kłosów 12/11     11-730 Mikołajki

 

 

20.

BAŁDYGA Adam

s. Eugeniusza

ur. 24.12.1973 r.

otatnie miejsce zamieszkania: ul. Roosevelta 3/2     11-700 Mrągowo

 

 

21.

NIEKOCHAŃSKI Sebastian

s. Andrzeja

ur. 03.07.1993 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: ul. Jesionowa 4     11-710 Piecki

 

 

 

22.

PATAJEWICZ Dawid

s. Ryszarda

ur. 20.09.1984 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: ul. Traugutta 4A/7  11-700 Mrągowo

 

 

23.

DĘBSKI Daniel

s. Marcina

ur. 01.06.1985 r.

ostatnie miejsce zamieszkania:ul. Warszawska 11B/2   11-700 Mrągowo

 

 

24.

BAŁDYGA Paweł

s. Ryszarda

ur. 22.07.1982 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: ul. Szkolna 11/13 11-731 Sorkwity

 

 

25.

SMĘTEK Bartosz

s. Tadeusza

ur. 23.03.1983 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: os. XXXV-lecia 11/22  11-710 Piecki

 

 

26.

BACŁAWSKI Krzysztof

s. Mieczysława

ur. 12.11.1992 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: Bagienice Małe 33 11-700 Mrągowo

 

 

27.

ORBIK Artur Kamil

s. Sławomira

ur. 21.07.1994 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: ul. Wyspiańskiego 5/7  11-700 Mrągowo

 

 

28.

MANTEI Bernard

s. Manfreda

ur. 14.07.1962 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: os. Parkowe 10/55  11-700 Mrągowo

 

 

 

29.

KOBUS Jerzy

s. Konstantego

ur. 25.06.1966 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: pl. Wolności 14/1   11-730 Mikołajki

 

 

30..

BURBULA Rafał

s. Jana

ur. 12.02.1984 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: Tałty 1A/15  11-730 Mkołajki

 

31.

DRĘŻEK Krzysztof

s. Czesława

ur. 03.02.1972 r.

ostanie miejsce zamieszkania: Palestyna 5   11-700 Mragowo

 

 

32.

KUŚPIEL Tomasz

s. Andrzeja

ur. 19.02.1981 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: ul. Warszawska 32/4   11-730 Mikołajki

 

 

33.

BRUNOW Rafał Henryk

s. Henryka

ur. 24.02.1980 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: os. XXXV-lecia PRL 10/16   11-710 Piecki

 

 

34.

KOŃPA Dominik

s. Alfreda

ur. 17.11.1979 r.

ostatnie miejsce zamieszkanuia: os. Parkowe 14/96

 

Na portalu widnieją tylko wizerunki i dane osób, wobec których organy poszukujące (Prokuratury lub Sądy) wydały zgodę na publikację listu gończego. Pobieranie danych i wizerunków osób poszukiwanych i zaginionych ze stron serwisu, a następnie umieszczanie na innych niż policyjne stronach internetowych jest dozwolone, jednak w takiej sytuacji odpowiedzialność za aktualność publikacji spoczywa na administratorze publikującego portalu. Wszelkie roszczenia związane z publikowaniem bądź kopiowaniem zawartości serwisu na stronach innych niż policyjne proszę kierować do administratorów właściwych stron sieci Internet.