Rejon II - Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie

REWIR DZIELNICOWYCH
KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W MRĄGOWIE

ul. Wolności 2
11-700 Mrągowo

Rejon nr 2

 

mł. asp. Wojciech Jędrzejczyk

dzielnicowy.mragowo2@ol.policja.gov.pl

(Podany adres mailowy ułatwi Państwu kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów)

Telefon w godzinach urzędowania 47 73 282 52 , 887 876 190

W razie potrzeby pilnej interwencji Policji należy zawsze korzystać z numeru alarmowego 112

W przypadku nieobecności dzielnicowego prosimy o kontakt z jego bezpośrednim przełożonym - asp. szt. Grzegorz Barszcz,  tel. w godzinach urzędowania 47 73 282 50

 

 

Rejon: miasto Mrągowo, ulice:

8 Maja, Adama Mickiewicza, Dolny Zaułek, Fryderyka Chopina, Jeziorna, Kopernika, Kościuszki, Mała Warszawska, Mały Rynek, Mazurska, Moniuszki, Mrongowiusza, Oficerska, Piotra Sobczyńskiego, Plac Kajki, Plac Marszałaka Józefa Piłsudskiego, Plac PCK, Plac Wyzwolenia, Ratuszowa, Romualda Traugutta, Roosevelta, Rybna, Skwer Jana Pawła II, Sołtyska, Spacerowa, Staromiejska, Stefana Żeromskiego, Szkolna, Warszawska.

Zdiagnozowane zagrożenie nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 01.01.2021 r. do 30.06.2021 r.

Spożywanie alkoholu w rejonie teren Placu Piłsudskiego, Placu PCK, ul. Warszawskiej od Ronda Kresowiaków do skrzyżowania z ul. Sobczyńskiego; ul. Sobczyńskiego od skrzyżowania z ul. Warszawską do ul. Mrongowiusza; ul. Mrongowiusza od skrzyżowania z ul. Sobczyńskiego do Ronda Kresowiaków. Na tak krótkim odcinku ulicy Warszawskiej znajdują się dwa sklepy alkoholowe czynne całodobowo. To właśnie obecność sklepów monopolowych przyczynia się do gromadzenia osób dopuszczających się popełniania szeregu wykroczeń uciążliwych społecznie w tym spożywania alkoholu w miejscu publicznym, nieobyczajnych wybryków i wybryków chuligańskich.

 

Powrót na górę strony