Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Osoby poszukiwane

 2. Kierownictwo

 3. Jak się ustrzec przed włamaniem do mieszkania

  Nikt nie chce być okradziony, szczególnie we własnym mieszkaniu. Niestety jednak złodzieje wykorzystując brak zabezpieczeń i ostrożności właścicieli, włamują się do mieszkań. Często wtedy łupem pada dobytek całego życia. Do kradzieży najczęściej dochodzi podczas urlopu, okresów świątecznych, przedłużonych weekendów, a także kiedy jesteśmy w pracy. Złodzieje zanim kogoś okradną długo go obserwują. Mają wtedy bardzo dobre rozeznanie. Wiedzą gdzie pracujemy, do której szkoły uczęszczają nasze dzieci, wiedzą też o naszych stałych nawykach. To, ile ukradną, zależy od tego ile mają na to czasu. Niekiedy jest to tylko zabranie leżących na wierzchu przedmiotów, czasem możemy wrócić do domu gdzie zostały tylko puste ściany.

 4. Dzięki wsparciu samorządów mrągowska komenda wzbogaciła się o nowy radiowóz

  Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie otrzymała nowe radiowóz. Nieoznakowany hyundai będzie wykorzystywany przez policjantów Wydziału Kryminalnego. Zakup pojazdu został sfinansowany wspólnie przez Urząd Miejskie w Mrągowie i Urząd Gminy w Mrągowie oraz Komendę Główną Policji.

 5. Dane teleadresowe KPP w Mrągowie

 6. Uważaj na oszusta

  Policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy proponując obniżenie rachunków za usługi telekomunikacyjne i energię elektryczną „podsuwają” do podpisania inne umowy. Poszkodowani orientują się dopiero wtedy, gdy otrzymują faktury do zapłaty za usługi, których nie zamawiali. Dlatego pamiętajmy, żeby dokładnie zapoznawać się z dokumentami, zanim cokolwiek podpiszemy.

 7. Struktura organizacyjna

 8. Wydział Kryminalny KPP w Mrągowie

 9. Komisariat Policji w Mikołajkach

 10. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Mrągowie