Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Jak się ustrzec przed włamaniem do mieszkania

  Nikt nie chce być okradziony, szczególnie we własnym mieszkaniu. Niestety jednak złodzieje wykorzystując brak zabezpieczeń i ostrożności właścicieli, włamują się do mieszkań. Często wtedy łupem pada dobytek całego życia. Do kradzieży najczęściej dochodzi podczas urlopu, okresów świątecznych, przedłużonych weekendów, a także kiedy jesteśmy w pracy. Złodzieje zanim kogoś okradną długo go obserwują. Mają wtedy bardzo dobre rozeznanie. Wiedzą gdzie pracujemy, do której szkoły uczęszczają nasze dzieci, wiedzą też o naszych stałych nawykach. To, ile ukradną, zależy od tego ile mają na to czasu. Niekiedy jest to tylko zabranie leżących na wierzchu przedmiotów, czasem możemy wrócić do domu gdzie zostały tylko puste ściany.

 2. Osoby poszukiwane

 3. Kierownictwo

 4. Wypadek na krajowej 16 w miejscowości Bagienice

  W Bagienicach doszło do wypadku. Kierowca ciężarówki wjechał w peugota. Pięć osób z osobówki wymagało pomocy medycznej. Na szczęście tylko jedna z nich doznała poważnych obrażeń. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku.

 5. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Mrągowie

 6. Dane teleadresowe KPP w Mrągowie

 7. Wypadek na krajowej szesnastce

  Na trasie Mrągowo-Sorkwity doszło do wypadku. Kierowca jadący golfem uderzył w tył jadącego przed nim audi, następnie odbił się i uderzył w jadącą z naprzeciwka kię. Do szpitala ze złamaną nogą trafiła kierująca ostatnim autem. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

 8. Struktura organizacyjna

 9. osoby zaginione

 10. Wydział Kryminalny KPP w Mrągowie