Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Osoby poszukiwane

 2. Kierownictwo

 3. Dane teleadresowe KPP w Mrągowie

 4. Komisariat Policji w Mikołajkach

 5. Jak się ustrzec przed włamaniem do mieszkania

  Nikt nie chce być okradziony, szczególnie we własnym mieszkaniu. Niestety jednak złodzieje wykorzystując brak zabezpieczeń i ostrożności właścicieli, włamują się do mieszkań. Często wtedy łupem pada dobytek całego życia. Do kradzieży najczęściej dochodzi podczas urlopu, okresów świątecznych, przedłużonych weekendów, a także kiedy jesteśmy w pracy. Złodzieje zanim kogoś okradną długo go obserwują. Mają wtedy bardzo dobre rozeznanie. Wiedzą gdzie pracujemy, do której szkoły uczęszczają nasze dzieci, wiedzą też o naszych stałych nawykach. To, ile ukradną, zależy od tego ile mają na to czasu. Niekiedy jest to tylko zabranie leżących na wierzchu przedmiotów, czasem możemy wrócić do domu gdzie zostały tylko puste ściany.

 6. Miasto i Gmina Mikołajki

 7. Wypadek na krajowej szesnastce

  Na trasie Mrągowo-Sorkwity doszło do wypadku. Kierowca jadący golfem uderzył w tył jadącego przed nim audi, następnie odbił się i uderzył w jadącą z naprzeciwka kię. Do szpitala ze złamaną nogą trafiła kierująca ostatnim autem. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

 8. Rafał Syczew zwycięzcą I edycji Kętrzyńskiej Ligi Biegowej „Kętrzyński Kilometr”

  Kętrzyńska Liga Biegowa „Kętrzyński Kilometr” to współzawodnictwo w biegach. Sportowcy rywalizowali na miejscowym stadionie, na dystansie 1 kilometra w sześciu spotkaniach. W klasyfikacji końcowej zwycięzcą został policjant sierż. szt. Rafał Syczew.

 9. Posterunek Policji w Pieckach

 10. Ostatnia doba

  W ciągu ostatniej doby mrągowscy policjanci interweniowali kilkanaście razy. Na drogach powiatu mrągowskiego nie doszło do żadnego wypadku.

Powrót na górę strony