Daj dobry przykład. Reaguj na hejt. Razem bezpieczniej

Hejt jest zjawiskiem, którego bardzo łatwo można stać się ofiarą, jak i sprawcą. Negatywne i agresywne komentarze oraz wrogość ze strony innych, pozornie anonimowych osób, mogą dotknąć nas przede wszystkim w Internecie. Jak się w tedy zachować, gdzie szukać wsparcia i jak go udzielić ofiarom hejtu? Co zrobić, gdy sprawcą jest nasze dziecko? W szukaniu odpowiedzi na te pytania, w ramach realizacji „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020” powstał animowany spot kierowany do rodziców młodzieży szkolnej.

Film można pobrać za pomoca linków:

https://drive.google.com/file/d/1owIpj-58-SRZxjYW1iPO6ADhpofVpoJn/view?usp=sharing

– wersja MAX (rozdzielczość)

https://drive.google.com/file/d/1f7TVddZbsjRQtqwLhV6NCi49Y02Zgm6L/view?usp=sharing

– wersja MIN (rozdzielczość)

Film animowany zawierający definicję hejtu oraz przykłady sytuacji, w których dochodzi do jego wystąpienia, a także porady co zrobić, gdy będzie się jego ofiarą lub świadkiem.

Film deskrypcja

Pobierz plik deskrypcja (format mp4 - rozmiar 12.2 MB)

Film Film animowany zawierający definicję hejtu oraz przykłady sytuacji, w których dochodzi do jego wystąpienia, a także porady co zrobić, gdy będzie się jego ofiarą lub świadkiem.

Pobierz plik Film animowany zawierający definicję hejtu oraz przykłady sytuacji, w których dochodzi do jego wystąpienia, a także porady co zrobić, gdy będzie się jego ofiarą lub świadkiem. (format mp4 - rozmiar 10.01 MB)

Powrót na górę strony