Tag Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Rozmiar czcionki
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa (KMZB)- platforma wymiany informacji pomiędzy mieszkańcami powiatu mrągowskiego, a lokalną Policją Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa umożliwia zgłaszanie zagrożeń w Twojej okolicy. Aplikacja może posłużyć m. in. do przekazania służbom informacji o miejscach występowania dzikich kąpielisk - zwłaszcza teraz, kiedy trwają wakacje. Miejsca wskazane przez mieszkańców za pośrednictwem KMZB są przez policjantów weryfikowane i kontrolowane.
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa (KMZB)- platforma wymiany informacji pomiędzy mieszkańcami powiatu mrągowskiego, a lokalną Policją Przypominamy i zarazem zachęcamy do korzystania z platformy wymiany informacji pomiędzy mieszkańcami powiatu mrągowskiego a lokalną Policją. Wystarczy jedno kliknięcie na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, aby funkcjonariusze zweryfikowali zgłoszenie.
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – TY zgłaszasz, MY działamy Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja, dzięki której przy pomocy komputera lub telefonu, można w prosty i anonimowy sposób przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa. Zgłoszenia naniesione na mapę trafiają do policjantów, którzy bezpośrednio zajmują się rozwiązaniem wskazanego problemu. Jeśli widzisz, że w twojej okolicy dzieje się coś niepokojącego zareaguj i zgłoś to na mapie.
- Przed nami mroźne noce. Nie przechodźmy obojętnie wobec osób narażonych na wychłodzenie Kiedy na dworze panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu. Przed nami mroźne dni i noce. Nie przechodźmy obojętnie wobec potrzebujących pomocy.
- 2,5 mln zagrożeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa W dniu 21 listopada 2022 r. na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zostało naniesione 2.500.000. zagrożenie. Od ponad 6 lat aplikacja cieszy się nieustającą popularnością.
- 6 lat funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa 5 października 2022 r. mija 6 lat funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Ten nowatorski projekt został poprzedzony konsultacjami społecznymi, aby ostateczna jego postać odpowiadała jego użytkownikom. W tym czasie ponad 3 mln ludzi naniosło blisko 2,5 mln zagrożeń, które w ponad 51% zostały potwierdzone przez Policję, w następstwie czego podjęto działania zmierzające do ich wyeliminowania. Każdego dnia mieszkańcy wskazują ponad tysiąc zagrożeń, które w ich ocenie mają istotny wpływ
- Chcesz mieć wpływ na bezpieczeństwo w najbliższej okolicy ? Skorzystaj z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to prosta w obsłudze aplikacja dostępna dla wszystkich. Korzystając z niej można mieć wpływ na bezpieczeństwo w środowisku lokalnym. Wystarczy zgłosić określone zagrożenie występujące w konkretnym miejscu zaznaczając je na mapie. Istnieje też możliwość dołączenia zdjęcia. Takie zgłoszenie jest anonimowe. Policjanci je weryfikują, a w przypadku potwierdzenia zagrożenia podejmują działania, aby je wyeliminować.
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym jest tworzenie narzędzi, które pozwolą na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie i przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali i rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Identyfikacja ta nie może przebiegać bez uwzględnienia oczekiwań społecznych.